Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» продовжує серію заходів, присвячених проблемі ПТСР і наданню допомоги як військовим, так і цивільним

  • 120
«Слуга Народу» продовжує серію заходів, присвячених проблемі ПТСР і наданню допомоги як військовим, так і цивільним

Політична партія «Слуга Народу» активно працює над тим, аби налагодити належну систему з надання допомоги постраждалим особам з ПТСР.

Про це розповіла голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, яка долучилась до форуму «Невидимі рани війни: ПТСР. Життя до й після», що пройшов у Кривому Розі.

За її словами, на жаль, кількість людей з посттравматичним стресовим розладом щодня збільшується і до партійних осередків постійно надходять звернення, які стосуються тематики ПТСР та надання допомоги таким категоріям людей.

«Минулого року ми провели низку заходів в українських містах на цю тему. Сьогодні я дякую Криворізькій міській організації партії «Слуга Народу» за те, що перейняли естафету та організували захід в себе. Наша мета — відкритий діалог, де кожен може поділитися власним досвідом та отримати відповіді на болючі питання. Ми хочемо розглянути проблему з усіх сторін, щоб розуміти, як ми можемо допомогти людям, що входять до категорії ризику», – сказала голова партії.

У межах заходу учасники змогли поспілкуватись з фаховими спікерами, щоб не лише допомогти виявляти наші невидимі рани, а й надати таку-собі дорожню карту: щоб люди знали надалі, що робити далі, куди звертатися тощо. Окрім того, у заході взяли участь народні депутати України, місцеві депутати, керівництво Криворізької районної військової адміністрації.

Зазначимо, що на захід у м. Кривий Ріг зібралося понад 150 учасників, переважно це фахівці, психологи, психотерапевти та психіатри, особи, які працюють з ветеранами, переселенцями, дітьми, а також військові.

Водночас на форумі обговорювали не лише проблеми ПТСР у військових та цивільних, а й окремо виділили тему щодо впливу війни на психічне здоров’я дітей та підлітків. Як допомогти близьким та собі, розповіли профільні експерти, які мають не лише ґрунтовну теоретичну підготовку, а й практичний досвід роботи з постраждалими від війни. Спеціалісти поділилися особистим досвідом роботи з різними посттравматичними розладами та спільно обговорили найбільш поширені випадки психологічних проблем українців і українок.

За результатом заходу учасники не лише отримали корисні знання та важливий досвід, а й домовилися організувати в Кривому Розі низку наступних заходів для різних цільових груп за участі фахівців із Києва та інших міст, а також налагодити системний діалог та співпрацю для організації постійного майданчика для надання допомоги особам із групи ризику виникнення ПТСР.

В нинішніх умовах
турбота про психічне здоров’я набуває ще більш важливого значення, тому потрібно не тільки говорити про проблему, а й намагатися комплексно підходити до її розв’язання.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy