Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» повністю виконала 42% своїх обіцянок – Олександр Корнієнко

  • 10884
«Слуга Народу» повністю виконала 42% своїх обіцянок – Олександр Корнієнко

За два роки команда «Слуги Народу» змогла стати міцною політичною силою та забезпечити кардинальні зміни у країні. Про це заявив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко, підбиваючи підсумки двох років на посаді голови партії.

«Якщо подивитись на програму, з якою партія йшла на вибори, можна побачити: станом на сьогодні, на середину нашої каденції у Верховній Раді, ми виконали 42% даних нами обіцянок. Це 31 обіцянка з 74, які містилися у нашій програмі. Ще майже стільки ж у процесі виконання. Упевнений: жодна партія за всю історію незалежності України не може показати суспільству таких результатів», – заявив перший віцеспікер.

За його словами, за два роки, поки він очолював партію, вдалося багато зробити. Зокрема завдяки зусиллям команди «Слуги Народу» народних депутатів позбавили недоторканності та повернули покарання за незаконне збагачення. У селян з’явилося право розпоряджатися своєю землею, парламент захистив ліси від незаконної вирубки, поклав край олігархічній політиці та ухвалив низку найважливіших для країни законопроєктів.

Також він зазначив, що за цей період команда «Слуги Народу» з честю пройшла випробування місцевими виборами, посівши перше місце за кількістю мандатів серед українських партій. У ній з’явилися два крила: «Зе!Молодіжка» та «Зе!Жінки». Загалом до команди залучили понад 6 тис. місцевих депутатів, створили регіональні організації в кожній області та відкрили понад 50 районних офісів «Слуги Народу», де щодня люди отримують потрібну допомогу.

«Разом ми зробили партію справжньою політичною силою з чіткою структурою, міцною партійною дисципліною, з почуттям єдиної команди на всіх рівнях – від громади до вищих органів державної влади», – підсумував Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy