Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» посилить підтримку мешканців прифронтових та тимчасово окупованих регіонів

  • 444
«Слуга Народу» посилить підтримку мешканців прифронтових та тимчасово окупованих регіонів

На підконтрольних Україні територіях відкриють тимчасові офіси партійних організацій «Слуга Народу» Херсонської, Донецької та Луганської областей для ефективної допомоги мешканцям тимчасово окупованих та прифронтових територій. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час засідання Національної Ради Громад.

«На тимчасово захопленій території та регіонах, де ведуться бойові дії, робота не зупиняється, але виноситься у більш спокійні регіони. Будемо відновлювати роботу Херсонської обласної організації в Одесі. Також доцільно це зробити для Донецької та Луганської обласних організацій», – пояснила Шуляк.

За її словами, основним завданням обласних парторганізацій є моніторинг ситуації на окупованих територіях, а також допомога людям з окупованих регіонів та з районів бойових дій.

«У прифронтових та нещодавно деокупованих районах пріоритетні завдання – це допомога в евакуації, збереження життів, оперативне відновлення пошкодженої чи зруйнованої інфраструктури», – сказала очільниця «Слуги Народу».

Водночас партійні організації у відносно спокійних регіонах продовжуватимуть турбуватися про переселенців, їхні умови життя та робочі місця, а також гуманітарну допомогу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy