Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» планує запровадити новий механізм фінансування студентських рад

  • 5416
«Слуга Народу» планує запровадити новий механізм фінансування студентських рад

Народні депутати від «Слуги Народу» планують запровадити новий механізм фінансування студрад. У результаті студенти зможуть отримувати кошти, передбачені законом, у повному обсязі і самі розпоряджатися, як їх використовувати. Це не менш ніж 0,5% власних надходжень, отриманих закладом вищої освіти від основної діяльності.

Про це повідомив народний депутат від політичної партії «Слуга Народу» Роман Грищук, який разом з колегами підготував відповідні правки до закону «Про вищу освіту».

За його словами, такі зміни дозволять розширити права студентів у частині впливу на всі процеси навчання.

«Сильні студентські об’єднання і незалежні студради – запорука розвитку університету, відстоювання якості освіти та захисту прав студентів. Студради – потенційно крутий інструмент самоорганізації студентів, але не скрізь він працює ідеально. Це хочуть змінити», – зазначив Роман Грищук.

Також пропонується закріпити необхідність погоджувати з органами студентського самоуправління всі рішення адміністрації ЗВО, а ще – збільшити з 10% до 20% представництво студентів у вченій раді, з 15% до 20% — у радах інститутів (факультетів).

«Цей проєкт дає можливість брати академічну відпустку голові студради та поновлювати повноваження представників СР після повторного вступу. Усі ці новації сформульовані в правках до закону «Про вищу освіту». Це надасть студентам України тієї суб‘єктності, на яку вони заслуговують», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy