Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» підтримує запровадження пільг на виробництво електрокарів в Україні – Данило Гетманцев

  • 4862
«Слуга Народу» підтримує запровадження пільг на виробництво електрокарів в Україні – Данило Гетманцев

Фракція «Слуга Народу» підтримає законопроєкти №3476 та №3477, які запроваджують податкові та митні стимули для розвитку галузі електротранспорту в Україні. Про це заявив голова Комітету парламенту з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев за результатами засідання фракції «Слуга Народу».

Ці ініціативи парламент планує розглянути цього тижня на одному з пленарних засідань.

«Ми хочемо з вами разом розвивати виробництво електрокарів в Україні. Електрокари – це транспорт майбутнього. І відповідний законопроєкт цього тижня буде проголосований в залі. Ми тільки що обговорювали його на фракції. Фракція має майже одностайну підтримку», – сказав він.

За його словами ініціативи також стосуються і транспорту з двигунами на метані. А тому ухвалення законопроєктів дозволять завантажити потужності української газотранспортної системи на 1 млрд кубометрів газу.

Крім того, на фракції обговорили можливість ухвалення у другому читанні законопроєктів №№4278 і 4279. За словами Данила Гетманцева, члени фракції також вислови підтримку цим документам. Їх остаточне ухвалення поверне українцям відібране попередньою владою право отримувати без оподаткування замовлення з іноземних інтернет-магазинів до 150 євро.

«Ці законопроєкти ми також підтримуємо. Вони полягають у тому, що оператори поштового зв’язку будуть виконувати функції податкових агентів щодо посилок, які отримують наші громадяни. І це значно спростить процедуру митного оформлення. Це перша новація. Друга новація полягає в тому, що ми збільшимо вартість посилок, які не обкладаються податком до 150 євро зі 100, як є сьогодні», – зазначив Данило Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy