Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» обрала заступників голови Національної ради громад

  • 5270
«Слуга Народу» обрала заступників голови Національної ради громад

Депутати від «Слуги Народу» обрали заступників голови Національної ради громад Олександра Завітневича. Відповідне рішення ухвалили на засіданні 21 травня.

Заступником голови з питань регіональної політики, партійного будівництва, організаційної роботи партії став очільник Волинської обласної організації «Слуги Народу» Валерій Стернійчук.

Одним із важливих завдань він називає налагодження комунікації на всіх рівнях партії.

«Основними напрямами роботи вбачаю: реалізацію партійної розбудови в регіонах, налагодження комунікацій, сприяння у підготовці всеукраїнських регіональних проєктів та заходів. Працюватиму над організацією виїзних зустрічей на місцях за участі ключових осіб держави. Попереду – багато цікавої та плідної роботи!» – прокоментував Валерій Стернійчук.

Заступником голови Національної ради громад з питань бюджету обрали Олександра Трухіна, заступника голови фракції «Слуга Народу», очільника Полтавської обласної організації партії.

«Кожна бюджетна гривня, вкладена в регіони – це інвестиція в майбутнє нашої країни, яка дасть високий дохід. Тому наше завдання зробити так, щоб державний і місцевий бюджети забезпечили розвиток, на який країна чекає давно», – зазначив Олександр Трухін.

Заступник голови фракції «Слуга Народу», очільник Харківської обласної організації партії Павло Сушко обраний заступником голови Національної ради громад з питань депутатської діяльності та партійної етики.

На посаді він контролюватиме дотримання партійної дисципліни та курсу політсили представниками «Слуги Народу».

«Наша партія має назву “Слуга Народу”. А отже, усі члени нашої політсили та депутати місцевого самоврядування фракцій «Слуга Народу» повинні не забувати, хто їх обрав та кого вони представляють у владі – народ. Та яка політична сила їх висувала на місцеві вибори. І повинні не забувати, що вони служать саме народу. А тому депутати повинні демонструвати високі моральні якості. І на своїй посаді я жорстко контролюватиму дотримання партійної дисципліни «слугами народу». Щоб чітко дотримувалися курсу партії», — заявив Павло Сушко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy