Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» обʼєднує Дніпропетровщину для протистояння агресору

  • 6757
«Слуга Народу» обʼєднує Дніпропетровщину для протистояння агресору

Команда «Слуги Народу» на Дніпропетровщині консолідувалася та обʼєднала навколо себе всі політичні сили та релігійні конфесії, аби протистояти нападу агресора.

До волонтерства долучилися депутати. Вони допомагають родинам у скрутних життєвих обставинах, опікуються переселенцями, забезпечують їжею та спорядженням наших захисників, плетуть маскувальні сітки, записуються до територіальної оборони.

«Ми ніколи не були такими єдиними. Нині, всі як один працюють заради перемоги над загарбниками. Ми не хочемо повідомляти скільки, кому й що ми передаємо, публікувати фото, тощо. Нам ніколи про це розповідати, писати, ми просто робимо свою справу – кожен на своєму місці. Зранку й до настання комендантської години. Наша команда завжди була сильною, а тепер ми ще більше сконсолідувалися, загартувалися, у нас немає розподілу на райони, немає жодних меж, ми всі разом робимо все можливе, аби боронити нашу країну! Закликаємо до цього всіх мешканців нашого краю, усіх українців», – розповіла депутатка Дніпровської міськради від «Слуги Народу» Аліада Мансурова.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=336638028506193&id=100064799950447

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy