Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» на Полтавщині допомагає родинам зниклих безвісти військовослужбовців

  • 282
«Слуга Народу» на Полтавщині допомагає родинам зниклих безвісти військовослужбовців

За ініціативи народного депутата, голови Полтавської обласної організації партії «Слуга Народу» Олексія Устенка, провели круглий стіл з родичами військовослужбовців Лохвицької громади.

«Є складні випадки, що стосуються юридичного та соціального супроводу родин загиблих, полонених або зниклих безвісти військових. Тому ми зібрали представників профільних відомств, місцевої влади, щоб обговорити питання соцзахисту таких сімей в умовах воєнного стану», – сказав Устенко.

Під час круглого столу мешканці громади поспілкувалися з представниками Уповноваженого Верховної Ради з прав людини та Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин в Полтавській області. Також на питання відповідали представник командування територіального центру комплектування та соціальної підтримки в Лохвицькій громаді, експертка з надання правової допомоги військовослужбовцям та членам сімей військовослужбовців.

«Наша мета – налагодити відкритий та якісний діалог з питань соцзахисту в умовах воєнного стану між членами сімей зниклих безвісти, полонених та загиблих захисників і захисниць Лохвицької громади та депутатами партії «Слуга Народу», представниками органів, що відповідають за пошук безвісти зниклих та полонених, військовим керівництвом та юристами, а також обговорити механізми розв’язання актуальних проблем», – зазначив голова Полтавської обласної організації партії «Слуга Народу».

Також він нагадав, що на Полтавщині родини зниклих безвісти, полонених та загиблих захисників і захисниць можуть звернутися за консультацією до місцевих представників чи Полтавської обласної організації партії «Слуга Народу».

«Ми готові допомагати у зборі всіх необхідних документів, проводити роз’яснювальну роботу та  розв’язувати інші проблеми, що будуть в нашій компетенції. Кожного, кому потрібна допомога, ми чекаємо у нашому офісі», – говорить депутат Лохвицької громади від партії «Слуга Народу» Григорій Шамрицький.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy