Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» на Кіровоградщині опікується проблемами аграріїв, медиків та освітян

  • 98
«Слуга Народу» на Кіровоградщині опікується проблемами аграріїв, медиків та освітян

Допомога фермерським підприємствам, а також медикам та освітянам, які переїхали до області з прифронтових регіонів, є пріоритетом роботи обласної влади. Про це розповів голова Кіровоградської обласної ради від «Слуги Народу» Юрий Дрозд під час Форуму регіональних лідерів Кіровоградщини.

«Фермер сьогодні надає робочі місця, плати податки, допомагає нашим Збройним Силам. І ми намагаємося розв’язати проблеми, які у них з’являються. Зокрема це стосується виробництва, логістики, залучення інвестицій», – зауважив Дрозд.

За його словами, допомога вже дає свої результати – в області зареєстровано понад 3,4 тис. аграрних підприємств і вже зараз вони вийшли на довоєнний рівень виробництва.

«Також розв’язуємо проблем освітян та медиків. Після початку повномасштабного вторгнення до нашої області переїхало багато працівників сфери охорони здоров’я та освіти. Вони знайшли тут прихисток і ми допомагаємо їм розв’язувати житлові проблеми та питання фінансування», – сказав голова Кіровоградської облради.

Він додав, що у цьому допомагає злагоджена робота депутатського корпусу облради. Зокрема фракція «Слуги Народу» у ній одна з найбільших.

«Ми, як партія Президента, сьогодні опікуємося всіма нагальними проблемами в області. Звісно, проблем дуже багато, але ми працюємо над їхнім вирішенням», – підсумував Дрозд.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy