Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» ініціювала врегулювання роботи наглядових рад в держкомпаніях

  • 9705
«Слуга Народу» ініціювала врегулювання роботи наглядових рад в держкомпаніях

За ініціативи депутатів від «Слуги Народу», в парламенті запрацювала Робоча група щодо вдосконалення законодавства у сфері корпоративного управління та функціонування наглядових рад в державних компаніях.

За словами голови Робочої групи, заступниці голови Комітету економічного розвитку Роксолани Підласої, результатом роботи депутатів стане законопроєкт, який врегулює найбільш дискусійні аспекти роботи наглядових рад.

«Сьогодні до роботи наглядових рад прикутий великий суспільний інтерес: обговорюються зарплати, участь іноземців та конкретні результати роботи. Наше завдання – в найкоротший термін запропонувати зміни до законодавства, які врегулюють цю сферу», – пояснила Роксолана Підласа.

Як відомо, Україна володіє понад 3600 державними компаніями. Згідно з низкою рішень 2015-2018 років, менеджмент найбільших держкомпаній повинні здійснювати наглядові ради, в яких більшість становлять незалежні від політиків члени. До таких компаній належать «Нафтогаз України», «Укрзалізниця», «Укргідроенерго», «Укрпошта», «Енергоатом», аеропорт «Бориспіль» та інші.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy