Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» ініціювала нове міжфракційне об’єднання: розроблятимуть закон про розвиток гірської місцевості та горян

  • 5708
«Слуга Народу» ініціювала нове міжфракційне об’єднання: розроблятимуть закон про розвиток гірської місцевості та горян

У парламенті створили міжфракційне депутатське об’єднання «За розвиток гірських територій». Про це на пленарному засіданні оголосив перший віцеспікер Ради Руслан Стефанчук. З відповідною ініціативою виступили народні депутати від «Слуги Народу».

Як заявив голова партії «Слуга Народу» та співголова об’єднання Олександр Корнієнко, платформа має стати ключовим об’єднанням, навколо якого вибудовуватиметься стратегія розвитку гірських територій. Йдеться про 5 регіонів, розташованих і в Українських Карпатах, і в Кримських горах.

«У нас є план до Нового року ухвалити закон про розвиток гірських територій та їхніх мешканців – горців. Він так і називатиметься: Закон про розвиток горців або Про пільги та гарантії горців. Будемо розвивати ресурсну базу для наших територій», – сказав він.

Олександр Корнієнко зазначив, що гірські території мають свою специфіку. Зокрема мала густота населення, яке проживає на великих територіях.
«Існують проблеми із закриттям гірських шкіл у селах. Це і проблеми логістики, шкільних автобусів. Це і проблема взагалі інфраструктури. Будемо змінювати це в повному контакті з представниками територій», – наголосив він.

Член МФО від «Слуги Народу» Віталій Безгін розповів, що об’єднання також боротиметься за створення окремої статті для гірських територій у Держбюджеті.

«Сподіваємося, створимо нові джерела, щоб ці території були спроможними і рівень життя в них не лише не відставав від інших територій країни, а й домінував», – сказав він.

Водночас співголова об’єднання «За розвиток гірських територій» від «Слуги Народу» Микола Тищенко звернув увагу, що одним із першочергових завдань є вирішення проблеми з ремонтом всіх доріг в гірській місцевості.

«Нещодавно ми доставляли медведика до дівчинки на Закарпатті. Ми подолали разом з командою 850 км з центру Києва до малого села, де проживає дівчинка. Але доріг взагалі немає. Ми їхали по бездоріжжю – і це в 21 столітті», – заявив Микола Тищенко.

«Завдяки Великому будівництву регіон відроджується. Наше завдання – зробити так, щоб гірські території були комфортними для тих, хто там постійно проживає. Для цього горці повинні отримати доступ до якісної освіти, медицини, мати достойні робочі місця і зарплати», – додав співголова платформи від «Слуги Народу» Володимир Тимофійчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy