Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» ініціює субвенцію «Спроможний дитсадок» у Держбюджеті-2022 – Олександр Корнієнко

  • 6343
«Слуга Народу» ініціює субвенцію «Спроможний дитсадок» у Держбюджеті-2022 – Олександр Корнієнко

Народні депутати від фракції «Слуга Народу» ініціюють зміни до проєкту державного бюджету на 2022 рік, які передбачатимуть додаткову субвенцію за освітньою програмою «Спроможний дитсадок». Кошти підуть і на реконструкцію та переоснащення нових дошкільних закладів, і на будівництво нових.

Про це заявив голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час відвідування дитсадка в Рівному, який зводиться в межах програми Президента України «Велике будівництво».

«Більшість садочків знаходяться на балансі міст і громад, у яких не завжди є можливість та кошти на їхнє переоснащення, а тим паче будівництво з нуля. Ми обговоримо нашу пропозицію з бюджетним комітетом та з Міністерством фінансів, визначимо масштаби цієї субвенції, але точно хочемо надавати таку допомогу від держави вже в наступному році», – пояснив він.

За словами голови партії, розмір субвенції може бути співставний з коштами на схожу державну програму «Спроможна школа». Проєкт Держбюджету-2022 передбачає на неї 1,3 млрд грн, за які буде проводитися ремонт та реконструкція шкіл, а також формування нового освітнього простору для учнів.

Дитячий садок на вулиці Коновальця, 16 у Рівному має бути завершено у 2022 році, він розрахований на 210 дітей. Загальна кошторисна вартість проєкта – 148,6 млн грн.

У межах програми «Велике будівництво» у 2021 році заплановано будівництво та реконструкція 54 дитсадків. У 2020 році будівельні роботи закінчені у 100 дитячих садочках по всій країні. Створено нові місця у дитсадках для майже 6 тисяч дітей. Для 15 тисяч – покращені умови для навчання та розвитку.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy