Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» ініціює передачу 10 млрд грн з міського бюджету Києва на оборону

  • 178
«Слуга Народу» ініціює передачу 10 млрд грн з міського бюджету Києва на оборону

Київська міська рада планує передати понад 1 млрд грн для наших Збройних Сил України. А до 1 листопада буде опрацьовуватись можливість передачі субвенції з міського до державного бюджету на потреби Міністерства оборони кошти у розмірі 10 млрд грн.

Про це розповів Голова постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Київради, депутат Київради від «Слуги Народу» Андрій Вітренко.

«Через війну, місто не виконує у повному обсязі програму соціально-економічного розвитку. Це дозволяє зекономити мільярди гривень. Очевидно, що зараз розвиток країни залежить виключно від перемоги над ворогом. Саме тому вніс пропозицію збільшити підтримку ЗСУ і передати на виробництво озброєння кошти у розмірі 10 мільярдів гривень. Ці гроші у міста є. Це близько третини залишків, які є у Києва», – зазначив він.

Бюджетна комісія підтримала пропозицію: доручити департаменту фінансів та департаменту економіки у термін до 1 листопада опрацювати можливість передачі субвенції з міського до державного бюджету на потреби Міністерства оборони кошти у розмірі 10 мільярдів гривень, враховуючи залишки коштів на рахунках міста Києва та відсотки виконання міських цільових програм.

«Рішення про підтримку ЗСУ стане маркером, який продемонструє, чи усвідомлюють депутати Київради всю складність війни та історичного моменту, в якому ми знаходимося. Якщо рішення про виділення коштів не буде підтримане, це продемонструє, що нинішня влада в столиці має проблеми з відчуттям реальності та налаштована виключно на дерибан», – наголосив представник «Слуги Народу».

Як повідомив Андрій Вітренко, військові на передовій, зокрема на Лиманському та Авдіївському напрямках, кажуть, що паритет в арті, який спостерігали ще кілька тижнів тому – закінчився. Не на нашу користь. А тому потрібно більше снарядів, мін, дронів тощо. Це саме ті боєприпаси, які Україна змушена виробляти та закуповувати самостійно і на це потрібні гроші.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy