Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» ініціює найбільше реформаторських законів – дослідження (ІНФОГРАФІКА)

  • 5729
«Слуга Народу» ініціює найбільше реформаторських законів – дослідження (ІНФОГРАФІКА)

Парламентська монобільшість є головним ініціатором законопроєктів, що впроваджують успішні економічні реформи. Такі дані оприлюднила незалежна аналітична платформа «Вокс Україна», яка спеціалізується на дослідженнях у сфері економіки, держуправління, суспільних процесів та реформ.

За підрахунками експертів, у поданні 69 із 70 ініційованих депутатами законопроєктів, що потрапили до розробленого «Вокс Україна» Індексу реформ, брали участь представники фракції «Слуга Народу».

Індекс реформ надає комплексну оцінку зусиллям влади із впровадження економічних реформ. Він базується на експертних оцінках змін у регуляторному середовищі за п’ятьма напрямками: державне управління, державні фінанси, монетарна система, бізнес- середовище та енергетика.

Загалом серед представників монобільшості 90% депутатів ініціювали хоча б один законопроєкт. Для порівняння у складі фракції «Батьківщина» таких 44%, у «Європейської Солідарності» лише 33%, в ОПЗЖ – 30%.

Найініціативнішим серед голів фракцій та депутатських груп є голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія, на 14 місці рейтингу депутатів-реформаторів очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

Водночас аналітики зазначають, що ключові фігури деяких фракцій за 2021 рік не ініціювали жодного закону, що потрапив до Індексу реформ.

«Цікаво, що публічні «обличчя» фракцій «Батьківщина», «Європейська Солідарність» та ОПЗЖ – народні депутати, які найчастіше з’являються у політичних ток-шоу – в 2021 році не долучилися до ініціювання жодного реформаторського законопроєкту. Це стосується Юлії Тимошенко, Юрія Бойка, Віктора Медведчука, Нестора Шуфрича, Петра Порошенка», – йдеться в аналітичній записці.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy