Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» ініціює механізм пришвидшення завезення до України товарів військового призначення

  • 429
«Слуга Народу» ініціює механізм пришвидшення завезення до України товарів військового призначення

У парламенті працюють над законопроєктом №8415, який дозволить швидше завозити на територію України обладнання, необхідне військовим. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський.

«Сьогодні в Україні очевидною є проблема недостатньо оперативного вирішення питань із завезенням на територію нашої держави стратегічних товарів. Ідеться передовсім про товари військового або подвійного призначення: безпілотні літальні апарати, квадрокоптери, комплектуючі до них. Відповідно, зараз у парламенті ведеться активна робота, щоб урегулювати це питання», – повідомив Веніславський.

Він пояснив, що затримки часто виникають через те, що Державна служба експортного контролю зв’язана нормативно-правовими актами, рамками закону, підзаконними актами. Порушити їх не можна, бо це призведе до юридичної відповідальності, тому треба удосконалити систему міжнародного переміщення товарів, що мають військове або подвійне призначення.

«Треба максимально автоматизувати процеси переміщення таких товарів, щоб не створювати необґрунтовані затримки. Також ми уникнемо корупційних ризиків і пришвидшимо контроль. Крім того, цей законопроєкт унеможливить зловживання у сфері експорту тих товарів і послуг, які можуть мати військове чи подвійне призначення та зробить максимально швидкими процедури проходження митного контролю», – підсумував Веніславський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy