Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» готова розв’язати ключові проблеми Києва – Олена Шуляк

  • 10228
«Слуга Народу» готова розв’язати ключові проблеми Києва – Олена Шуляк

Без активної діяльності депутатів від «Слуги Народу» в Київраді неможливо розв’язати стратегічні проблеми столиці. Про це заявила очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час Київської конференції депутатів місцевих рад.

«Чинна влада Києва навряд чи здатна або хоче мислити стратегічно та працювати для киян. Але це не означає, що ми маємо опустити руки, змиритися і чекати наступних виборів. Маємо кожен день боротися за те, щоб зробити життя у місті кращим», – сказала Шуляк.

За її словами, у керівництві партії розуміють, що у Київраді мало представників партії «Слуга Народу», і у них небагато можливостей вимагати від столичної влади розв’язання численних проблем міста. Але це треба робити.

«Прошу ваших ініціатив із вирішення ключових проблем міста. Прошу конкретних і чітких планів, як ми будемо домагатися ухвалення рішень Київрадою та виконавчими структурами. Зі свого боку ми забезпечимо підтримку, яку може дати партія у межах закону. Будемо виходити з пропозиціями до Президента, Кабміну, міністерств та відомств, якщо потрібно – до правоохоронних органів», – наголосила очільниця «Слуги Народу».

Олена Шуляк заявила, що ані киян, ні партію не влаштовує ганебна практика управління містом за принципом «роби як завжди».

«Київ є прикладом для всієї країни. Він має бути прикладом змін, модернізації, прозорості бюджетів, участі мешканців у вирішенні ключових питань розвитку», – сказала голова партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy