Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Скоєно напад на депутата Коростенської міськради від «Слуги Народу» Андрія Недашківського

  • 6808
Скоєно напад на депутата Коростенської міськради від «Слуги Народу» Андрія Недашківського

Вранці 30 березня було скоєно напад на Андрія Недашківського – депутата Коростенської міської ради (Житомирська обл.) від «Слуги Народу».

Двоє невідомих хлопців у масках зустріли Андрія Недашківського у під’їзді будинку близько 8:00, застосували газовий балончик та намагалися побити. Така зухвала поведінка наводить на думку, що злочинці мають покровителів у місцевій владі, а тому впевнені у безкарності.

Андрій Недашківський вважає, що злочин проти нього здійснено у зв’язку з принциповою позицією депутатів Коростенської міської ради від фракції «Слуга народу» щодо проблеми вивозу сміття у місті.

«Ми сподіваємося, що слідство якнайшвидше знайде винних. Але «Слуга Народу» візьме на посилений контроль проблему сміття, яка стала настільки гострою для мешканців Коростеня. Вирішувати питання методами 90-х у сучасній Україні неприпустимо, і кожен, хто цього не розуміє, обов’язково відповідатиме перед законом», – заявив голова Житомирського обласного осередку партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

У свою чергу Андрій Недашківський підкреслив, що після нападу позиція «Слуги Народу» не зміниться. «Я передаю привіт «сміттєвикам» і запевняю: ви не змусили мене змінити думку. Нічого у вас не вийде!», – заявив він.

Депутатська фракція «Слуги Народу» Коростенської міськради вважає неприпустимим такі дії щодо будь-кого з громадян, а тому вимагає звернути увагу Національної поліції на цей факт та посилити заходи безпеки на території Коростенської ОТГ.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy