Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Скільки будматеріалів та будробіт – Шуляк розповіла, як витрачаються кошти, отримані по програмі «єВідновлення»

  • 254
Скільки будматеріалів та будробіт – Шуляк розповіла, як витрачаються кошти, отримані по програмі «єВідновлення»

Кількість заяв, поданих українцями на отримання компенсації за знищене майно по програмі «єВідновлення» невпинно зростає. Станом на 11 серпня – тобто майже за два тижні після запуску програми, в застосунку Дія було подано 1400 заяв, а станом на 13 вересня вже 3034. Тобто, кількість заяв за місяць збільшилася вдвічі.

Про це повідомила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Найбільше заяв на компенсацію за знищене майно подають власники квартир –  54,8% від загального числа заявок і трохи менше власники приватних будинків  – 44,3%. На компенсацію за пошкоджене житло також претендує більше власників квартир, ніж приватних будинків – 52,1% і 46,5% заяв відповідно. Цікаво, що найбільше всього заяв на компенсацію і за знищене, і за пошкоджене житло українці, за даними реєстру знищеного і пошкодженого майна (РПЗМ), подали 31 серпня (56 і 300 заяв відповідно)», – зауважила вона.

За її словами, як і у минулому місяці левову частину коштів (96%), отриманих як компенсація за пошкоджене житло по програмі «єВідновлення», у вересні українці витрачають на будматеріали і лише 4% на тих, хто буде їх житло за допомогою цих будматеріалів ремонтувати. Також не змінився середній чек за покупку, здійснену коштами з програми «єВідновлення» – 12 тис. гривень. До того ж якщо станом на 25 серпня українці сумарно витратили 94 млн грн, отриманих по програмі «єВідновлення», то на 13 вересня – вже 211 млн грн. Тобто знову більше ніж вдвічі.

За даними РПЗМ, кількість операцій, проведених станом на 25 серпня (коли коштами, отриманими по програмі «єВідновлення», оплачувались послуги чи матеріали), склала 7,7 тис. Станом на 13 вересня – 16,6 тис операцій. Тобто знову більше ніж в два рази більше.

«Лідирує за кількістю будівель, внесених в РПЗМ, як і раніше Харківська, Київська і Донецька області. Менше всього будівель занесено в реєстр у Волинський, Закарпатський і Чернівецькій областях», – підсумувала очільниця партії «Слуга народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy