Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Скасування результатів виборів на 87 окрузі – це дезінформація – Олександр Корнієнко

  • 5275
Скасування результатів виборів на 87 окрузі – це дезінформація – Олександр Корнієнко

Голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко спростував інформацію про скасування результатів виборів на 87 окрузі на Івано-Франківщині.

«Зараз з’явилася дезінформація про те, що протокол про результати виборів на окрузі скасований. Це неправда. Можу процитувати ухвалу суду: визнати протиправним протокол у частині про невідображення даних по двох дільницях. Тобто сам протокол ніхто не скасував, тим більше не скасовані результати виборів, як це подають у заголовках новин», – заявив Олександр Корнієнко.

За його словами, ЦВК на виконання рішень судів має дати доручення окружній виборчій комісії зробити перерахунок голосів або ж уточнення протоколів.

«Є вже близько 20 позовів з боку нашого опонента з різних питань, у більшості з них було відмовлено. Є багато позовів і в апеляції. Але ми впевнені у своїй перемозі і впевнені, що ми у судах її відстоїмо», – запевнив Корнієнко.

Також очільник «Слуги Народу» засвідчив, що правоохоронці розслідують порушення, що відбувалися під час голосування і підрахунку голосів на 87 окрузі.

«Йде розслідування фактів підкупу, підвозів, видавання грошей у машинах з логотипом “Буковель”», – сказав Олександр Корнієнко.

Нагадаємо, за результатами довиборів у парламент на 87 окрузі на Івано-Франківщині найбільше виборців віддали голоси за кандидата від партії «Слуга Народу» Василя Вірастюка. За офіційними даними ЦВК, його підтримали 15076 громадян – 31,25% виборців.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy