Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Щотижневий дайджест новин ЗеМолодіжки - що робить ком’юніті для наближення перемоги?

  • 805
Щотижневий дайджест новин ЗеМолодіжки - що робить ком’юніті для наближення перемоги?

Гуманітарна допомога, нові авто для ЗСУ, волонтерство, інформаційна оборона – це те, чим займається ЗеМолодіжка. Читайте, що встигли прихильники руху за минулий тиждень.

Херсон – це Україна! 

Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини постійно ходять на мітинги за Україну та допомагають херсонцям пережити пекло війни. 

Обласний лідер ЗеМолодіжки Херсонщини Нісар Ахмад закликає всіх також піклуватися про старше покоління: «Не забувайте допомагати нашим пенсіонерам в цей складний час! Деякі вдруге переживають війну. Їм дуже важко, але частіше за все жоден з них не попросить про допомогу». 

ЗеМолодіжка Київ продовжує займатися гуманітарною допомогою

Прихильники ЗеМолодіжки Київ протягом місяця займалися гуманітарною допомогою у Києві, а зараз починають волонтерську діяльність в області та в інших регіонах. За адресою м.Київ, вул. Січових стрільців 37/41 є достатньа кількість їжі, одягу, засобів першої необхідності та амуніції. Кожен військовий може взяти все необхідне у координаційному штабі. 

Контакти: @kuzniak у 📝 Telegram (або 📞 +380 93 237 6989). Олександр Кузняк

ЗеМолодіжка Житомирщини дбає про місто

Спільно з небайдужими громадянами прихильники ЗеМолодіжки вийшли на прибирання міста, тому що дбають про екологію Житомира.

Волонтерство на аптечному складі у Полтавщині

Прихильники волонтерять на аптечному складі, приймають медичну гуманітарну допомогу та передають медикаменти до гарячих точок. Збирають інформацію про потреби ЗСУ та ТрО. 

У місті Лубни надається допомога з харчуванням переселенців, у Кременчуці – прихильники ЗеМолодіжки займаються розвантаженням та прийомом гуманітарної допомоги, у Гадячі – допомагають переселенцям. Також ком’юніті Полтавщини бере активну участь в діяльності Інтернет Військ України.  

ЗеМолодіжка Буковини посприяла передачі чотирьох авто для ЗСУ 

За ініціативи представників ЗеМолодіжки у Глибоцькій громаді придбали автомобілі для ЗСУ. Завдяки голові фракції політичної партії «Слуга Народу» в Глибоцькій селищній раді Олександру Калинюку, помічнику-консультанту народного депутата України Георгія Мазурашу Артуру Пилипенку та активній молоді зібраликошти на придбання та ремонт 5 автомобілів для нашої армії. 4 з них вже доставлено на передову.

Волонтерство на Донеччині 

Змінотворці Донеччини продовжують працювати у волонтерських центрах, забезпечувати місцеве населення товарами першої необхідності. У зв’язку з евакуаційними заходами молодіжні лідери допомагають жителям регіону виїхати у більш безпечне місце та адаптуватись на новому місці.

Тернопільщина активно займається гуманітарною допомогою

Прихильники ЗеМолодіжки відправили автомобіль для потреб українських захисників. Доставили в Миколаїв обладнання, засоби для проведення ремонту автомобілів у польових умовах. Також передали необхідні медичні засоби – укомплектовані аптечки й турнікети, знеболювальні, протизастудні, протиалергічні, противірусні засоби,матеріали для перев’язок, а також продукти довгого терміну зберігання, спальні мішки, каремати та інші потрібні речі. 

Крім того, вдалося відправити гуманітарну допомогу на Луганщину та Сумську обласну дитячу клінічну лікарню (дитяче харчування, суміші, вологі серветки, засоби гігієни, антисептики, каші, памперси).

Разом до перемоги! 

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy