Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Щотижневий дайджест новин від ЗеМолодіжки

Щотижневий дайджест новин від ЗеМолодіжки

Прихильники ЗеМолодіжки продовжують волонтерську діяльність по всій Україні, щоб якнайшвидше наблизити день нашої перемоги. Команда Луганщини допомагає доставляти ліки до жителів Сєвєродонецька та Лисичанська, волонтери з Києва відвозять гуманітарну допомогу до Бородянки та інших міст, що постраждали від окупації, а на Волині плетуть сітки та відправляють їх до Харківщини. Про ці та інші важливі ініціативи розповідаємо у щотижневому дайджесті.

На Миколаївщині обласний лідер ЗеМолодіжки допомагає жителям із доставкою питної води

Лідер ЗеМолодіжки Миколаївщини Раміль Агабеков ще з перших днів, як місто залишилось без води, допомагає мешканцям з її доставкою. Наразі до міста прибуло вже десятки тон води з сусідньої Одеської області.

На Полтавщині допомагають обладнанням ТрО та військовим, біженцям — гуманітарною допомогою, а місту — прибиранням

ЗеМолодіжка Полтавщини волонтерить на аптечному складі — змінотворці приймають медичну гуманітарну допомогу та передають медикаменти в гарячі точки та в місця, де є постраждалі. Хлопці та дівчата допомагають у зборі потреб для військових та територіальної оборони, а обласний лідер ком’юніті Євгеній Марченко координує людей в Україні та за кордоном щодо пошуку всього необхідного. Також 16 квітня у Полтаві в межах ініціативи президента України Володимира Зеленського відбувся всеукраїнський суботник. 

Змінотворці з Волині відправляють допомогу до Харкова та Миколаєва

За підтримки партії «Слуга Народу» команда відправили до Миколаєва 20 тон допомоги. Також зараз прихильники збирають сітки, щоб потім направити їх на Харків.

На Херсонщині учасник команди продовжує допомагати мешканцям навіть під час окупації

Учасник ком’юніті Юрій увесь час допомагав продуктовими наборами тим, хто цього потребує, та вивозив сім’ї з Херсона на територію, підконтрольній Україні. 

«Працювати доводиться у найекстремальніших умовах! Іноді здається «все пропало», але з нами Бог, який допомагає правді!», — розповідає активіст.

Команда Луганщини збирає та доставляє ліки для жителів Сєвєродонецька та Лисичанскька

Активісти ЗеМолодіжки Луганщини, які виїхали на більш безпечні території України, продовжують допомагати зі збором та доставкою ліків жителям Сєвєродонецька та Лисичанська. Лідерка ЗеМолодіжки Луганщини Марина Ковальова щодня допомагає в приготуванні їжі для переселенців, а завдяки допомозі народного депутата Олександра Санченка у вигляді комбайну для нарізки овочів вдається нагодувати більшу кількість людей. 

ЗеМолодіжка Києва спільно з Координаційним штабом волонтерів доставляє допомогу жителям Бородянки

Команда волонтерів ЗеМолодіжки Київ спільно з «КШВ» привезла гуманітарну допомогу до Бородянки. У селищі триває життя, незважаючи на всі жахи війни. Передали жителям найпотрібніше: провізію, дитяче харчування, засоби гігієни, іграшки для дітей. 

Змінотворці Донеччини продовжують активно допомагати цивільним і захисникам України

Медикаменти, продукти харчування, паливо та квадрокоптери — постійний список потреб для пошуку обласними та регіональними лідерами. Також багато хто залишився та боронить кордони рідної країни. 

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy