Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Щотижневий дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 338
Щотижневий дайджест новин від ЗеМолодіжки

Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини та Донеччини допомагають військовим, активісти Харківщини та Волині долучилися до міжнародного форуму, а Буковина обговорює питання співпраці молоді та влади. Детальніше – у дайджесті.

ЗеМолодіжка Херсонщини разом з фондом «Support Kherson» передали 10 тисяч раціонів військовим

Благодійному фонду «Support Kherson», головою якого є обласний лідер ЗеМолодіжки Херсонщини Нісар Ахмад, вдалось передати 10 тисяч індивідуальних раціонів харчування (сухпайків) для військових. Вантаж був переданий напряму до Херсонської та Миколаївської обласних військових адміністрацій.

ЗеМолодіжки Харківщини та Волині відвідали міжнародний форум

10 вересня активні учасники ЗеМолодіжки взяли участь в міжнародному суспільно-політичному форумі-інтенсиві «Молодь важлива». Він спрямований на відточення лідерських якостей керування, активної громадянської позиції молоді, формування якісно нового розуміння громадської діяльності, надання молоді відповідної підготовки для подальшої побудови громадської та політичної кар’єри, формування навичок та вмінь взаємодії.

ЗеМолодіжка Донеччини продовжує забезпечувати військових провізією

Лідер ЗеМолодіжки Покровська Максим Лисенко разом із командою продовжує працювати на посилення обороноздатності та провізійного забезпечення військових.

Зараз важлива будь-яка допомога українців, кожна добра справа та підсилення наближає всіх нас до переможного дня.

ЗеМолодіжка Полтавщини долучилася до організації фестивалю вуличних культур

Обласний лідер ЗеМолодіжки Полтавщина Євгеній Марченко долучився до організації фестивалю «LIKE A BOSS». Не дивлячись на складні погодні умови, команді «Скейтпарк Полтава» та Центр вуличних культур «Полтава» вдалося зібрати ком’юніті з різних куточків України.

Лідер ЗеМолодіжки Миколаївщини разом з зірками привітав місцевих жителів з днем міста

Лідер Миколаївщини Раміль Агабеков, а також культурні діячі Ярмак, Злата Огневич, Микола Сєрга, Анна Алхім, Даніель Салем привітав миколаївців з днем міста.

ЗеМолодіжка Буковини обговорила питання співпраці молоді з ОВА

Прихильники Буковини зустрілися з головою Чернівецької обласної військової адміністрації. Обговорили питання щодо подальшої співпраці влади та молоді у волонтерському напрямку, в якому ЗеМолодіжка Буковини бере активну участь задля нашої спільної перемоги!


ЗеМолодіжка Києва допомогла доставити близько 3 тонн гуманітарної допомоги

Лідер ЗеМолодіжки Київ, разом із командою та волонтерами «КШВ» доставили близько 3 тонн гуманітарної допомоги у Херсонсько-Миколаївському напрямку.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy