Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Щотижневий дайджест новин від ЗеМолодіжки

Щотижневий дайджест новин від ЗеМолодіжки

Прихильники з Сумщини, Волині та Харківщини взяли участь у з’їзді молоді, змінотворці Києва продовжують волонтерити, а Херсонщина розповідає про своїх талановитих учасників ком’юніті. Детальніше — у дайджесті.

Змінотворці Сумщини, Волині та Харківщини взяли участь у з’їзді молоді

Представники ЗеМолодіжки Сумщини, Харківщини та Волині долучилися до зустрічі із головою Верховної Ради України Русланом Стефанчуком в рамках заходу Campus Polska Przyszłości. Campus Polska — це з’їзд молоді європейських країн з різними політичними поглядами, метою якого є обговорення можливостей для молоді та розбудови спільного європейського майбутнього.

ЗеМолодіжка Полтавщини провела збори активних учасників ком’юніті

#ЗеСістер та #ЗеБро обговорили події в країні та місті, поділилися досвідом своєї діяльності під час цих нелегких 6 місяців повномасштабного вторгнення росії в Україну. Кожен запропонував свої ідеї на майбутнє. Працюємо далі задля перемоги!

Учасниця ЗеМолодіжки Херсонської області посіла перше місце у міжнародному конкурсі

Лідерка ЗеМолодіжки Чистопілля Олександра Кубанкіна посіла 1 місце у «London Stars». Це міжнародний конкурс талантів на творчій платформі “Алея Зірок України” і міжнародної мережі Constellation World Talent Network. Мета конкурсу — щоб якомога більше країн дізналися про таланти, які є в Україні. Конкурсні внески спрямовуються на підтримку творчих дітей України, що постраждали від війни.

Прихильники ЗеМолодіжки Луганщини продовжують працювати заради перемоги

Кожен намагається робити свій вклад у перемогу: хтось захищає нас від ворогів на лінії фронту, частина прихильників продовжує воювати в Інтернет Військах України, решта допомагають знайти та закупити ліки для цивільного населення серед ВПО.

ЗеМолодіжка Київ продовжує брати участь у волонтерських ініціативах

Команда спільно з благодійним фондом «Координаційний штаб волонтерів» доставляють гуманітарну допомогу переселенцям, військовим, людям похилого віку та всім, хто цього зараз потребує.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy