Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Щоденно відчувала тиск з боку російських служб», – Ганна Замазєєва про погрози окупантів

  • 7543
«Щоденно відчувала тиск з боку російських служб», – Ганна Замазєєва про погрози окупантів

Питання викрадення місцевих і селищних голів російськими окупантами з метою примусу їх до співпраці порушила голова Миколаївської обласної ради від «Слуги Народу» Ганна Замазєєва разом з міським головою Миколаєва Олександром Сєнкевичем та французькою делегацією мерів у Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи.

Наразі відомо про випадки, коли окупанти викрадали міських голів Скадовська, Бердянська, Дніпрорудного і Мелітополя. І це лише міста. Лише у Миколаївській області було декілька таких інцидентів, коли голови громад не виходили на звʼязок.

Ганна Замазєєва розповіла, що як голова обласної ради не стала винятком. Російські окупанти пропонували співпрацювати, а за відмову почали погрожувати їй та її родині.

«У перший день війни вони запросили мене на перемовини! Потім пішли погрози моїй родині, дітям, якщо я не погоджусь на їхні умови вийти з заявою визнання «нового миру» та закликати людей до складання зброї, проведення референдуму і таке інше. Це змушувало мене переховуватись, не давало змогу навіть поїхати до своєї оселі, де мене будуть шукати в першу чергу», – поділилася Ганна Замазєєва.

Вона наголосила: наші народні обранці ніколи не будуть співпрацювати з окупантами.

«Путін схибив у одному: українці – не росіяни!» – сказала Ганна Замазєєва.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy