Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Що встигла Зе!Молодіжка за тиждень?

Що встигла Зе!Молодіжка за тиждень?

Міжнародна діяльність молодіжного партійного крила «Слуги Народу», інформаційна кампанія про ментальне здоров’я та новини з регіонів. Розповідаємо про головні події з життя Зе!Молодіжки за тиждень.

Міжнародна співпраця

26 жовтня представники Зе!Молодіжки зустрілися з Надзвичайним та Повноважним Послом Єгипту Айманом Ельгаммалом. Обмін досвідом між молодіжними крилами різних країн, що може допомогти розширювати культурні межі та зміцнювати міжнародні зв’язки, – основна тема зустрічі.

Форум Молодіжного люблінського трикутника

28 жовтня відбувся форум Молодіжного люблінського трикутника. Лідери молоді з України, Литви та Польщі обговорили шляхи зміцнення діалогу між країнами та можливості для досягнення цілей Люблінського трикутника, однією з яких є суб’єктність країн на міжнародній арені. Прихильники Зе!Молодіжки долучилися до зустрічі, де також були присутні міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та заступниця міністра молоді та спорту України Марина Попатенко.

Обмін досвідом між молодіжками

28 жовтня Зе!Молодіжка на запрошення Харківського дипломатичного клубу взяла участь у засіданні круглого столу «Обмін досвідом між молодіжками. Успішні історії». В обговоренні брали участь представники азербайджанської діаспори, прихильники Зе!Молодіжки з Харкова, молодіжні громадські організації та молодіжне крило партії «Новий Азербайджан».

Головна тема зустрічі – питання створення успішної моделі безконфліктного розвитку молодіжних спільнот України та Азербайджану.

Після обговорення народний депутат, ідейний натхненник Зе!Молодіжки Олександр Санченко підписав меморандум про наміри з молодіжним крилом партії «Новий Азербайджан».

Тим часом прихильники Зе!Молодіжки в регіонах також реалізовували важливі ініціативи.

Зе!Молодіжка Вінниччина

Зе!Молодіжка Жмеринського району Вінницької області долучилася до акції «Відповідальний пішохід». Завдяки важливим меседжам прихильники закликали пішоходів бути відповідальнішими та уважнішими.

Зе!Молодіжка Київ

На вихідних Зе!Молодіжка Київ разом із депутатами долучилася до відвідування притулку «Сіріус». Кожен із учасників поділився часом та своєю увагою з тваринами та отримав безліч емоцій.

Онлайн-мітинг Зе!Молодіжки

І наймасштабніша ініціатива жовтня – це онлайн-мітинг  #зарадисебе за відстоювання особистих кордонів. Долучитися можна в соціальних мережах, детально читайте на сторінках Зе!Молодіжки

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy