Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Серця та уми європейців на нашому боці – Євгенія Кравчук

  • 372
Серця та уми європейців на нашому боці – Євгенія Кравчук

Європарламент схиляється до надання Україні статусу кандидата до членства в ЄС, водночас українська влада працює з представниками країн-скептиків української євроінтеграції. Про це заявила заступниця голови фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук під час телемарафону єдиних новин.

«Прийняття рішення складається з двох частин – бюрократичної у вигляді висновку Єврокомісії по нашій заявці, і політичне, яке приймає Європейська Рада. На нашому боці Єврокомісія, яка зараз готує висновок, він має бути в середині червня. Сподіваємося, що у ньому буде чітка позиція з приводу членства, тоді європейським лідерам буде складно пояснити, чому вони не хочуть дати нам цей статус», – пояснила Кравчук.

За її словами, українська влада комплексно працює над тим, щоб змінити позицію країн-скептиків української євроінтеграції.

«В Європарламенті виступить спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук. Але треба враховувати, що Європарламент вже на нашому боці, тому це буде звернення до депутатів тих країн, які вагаються. Важлива також думка громадськості, бо в демократичних країнах влада зважає на думку громадян, які їх обирають. А серця і уми європейців на нашому боці», – констатувала депутатка.

Вона додала, що водночас триває робота віце-прем’єр-міністра з питань євроінтеграції Ольги Стефанішиної, яка просуває ідею європейського майбутнього України.

«Всі працюють і у нас є прямий меседж Президента – Україна не буде погоджуватися на будь-які гібридні варіанти євроінтеграції», – підсумувала Кравчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy