Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Сергій Штепа: Парламент посилює захист базових станцій мобільних операторів від демонтажу

  • 70
Сергій Штепа: Парламент посилює захист базових станцій мобільних операторів від демонтажу

Законопроєкт №9593, ухвалений Верховною Радою у першому читанні, стосується недопущення демонтажу комунікаційних мереж мобільних операторів, тобто їхніх базових станцій в умовах надзвичайних ситуацій, надзвичайного та воєнного стану.

Про це розповів народний депутат від «Слуги Народу», заступник голови Комітету ВРУ з питань цифрової трансформації Сергій Штепа.

Як зауважив парламентар, під час повномасштабного вторгнення рф неодноразово складалися ситуації, коли базові станції мобільних операторів були демонтовані без погодження із самим оператором, що призводило до втрати зв’язку або зниження якості зв’язку для великої кількості людей.

«Такі факти фіксувалися у Сумській і Чернігівській областях та інших регіонах України. Щоб уникнути схожих ситуацій і не дозволити демонтувати базові станції мобільних операторів, окрім як за рішенням самого мобільного оператора або за рішенням суду, ми ухвалюємо цей законопроєкт», – пояснив народний депутат.

Він додав, що до другого читання в документ буде внесено ще один виняток – право на демонтаж базових станцій нададуть військовим.

«Не можна буде демонтувати базові станції, окрім як за рішенням суду, за рішенням оператора та за рішенням військових, адже деякі станції можуть розташовуватися в тих зонах, де відбувається спорудження фортифікацій. Відповідно, у таких випадках військові не можуть чекати на отримання дозволів», – резюмував Сергій Штепа.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy