Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Сергій Шкарлет розповів про особливості навчання дітей в школах під час війни

  • 6953
Сергій Шкарлет розповів про особливості навчання дітей в школах під час війни

Освітній процес в школах має запуститися хоча б у тих регіонах, де це можливо і де дозволяє безпекова ситуація. З понеділка має розпочатися освітній процес принаймні в 14 областях, а в інших областях необхідні рішення ухвалюватимуть за консультацією з ВЦА, розповів міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

«В частині регіонів України зберігається вкрай загрозлива ситуація. По декілька разів на день оголошується повітряна тривога. Міністерство освіти й науки рекомендує залежно від конкретної ситуації або тимчасове припинення освітнього процесу, або його організацію за дистанційною чи змішаною формою навчання за погодженням з ВЦА», – сказав він.

Міністр зазначив, що за згодою одного з батьків, які тимчасово перемістилися в інші регіони України, діти можуть долучитися до навчання в школі за місцем тимчасового проживання в будь-якому форматі. Для цього МОН використовує надсучасну платформу «Всеукраїнська школа онлайн», де учні 5-11 класів отримають повний доступ до навчальних матеріалів.

«Для вчителів в межах цієї платформи реалізований кабінет вчителя, завдяки якому можна створювати віртуальні класи, створити персональну освітню траєкторію для кожного учня, а для учнів відстежувати їх поступові навчальні здобутки і надавати зворотній зв’язок. Для школярів працює мобільний додаток «Всеукраїнська школа онлайн» з повним наповненням мобільних курсів та навчальних предметів», – повідомив він.

Сергій Шкарлет звернув увагу, що «Всеукраїнська школа онлайн» має повний доступ в 120 країнах світу. Тому діти, які тимчасово виїхали з України, також можуть долучитися до навчання за цією платформою.

Він додав, що під час війни багато приватних шкіл надали безкоштовний доступ для маленьких українців. Це допомагатиме і дітям, і сім’ям з дітьми долучитися до освітнього процесу.

Крім того, в МОН анонсували презентацію 14 березня Всеукраїнського розкладу онлайн, який – містить повний курс навчальних матеріалів з різних онлайн-ресурсів.

«Це «Всеукраїнська школа онлайн», телеуроки, підручники на всі предмети за календарно-тематичним плануванням відповідно до організації освітнього процесу», – заявив міністр освіти й науки.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy