Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Сергій Шкарлет: Держава та місцеві органи виділяють ресурси для впровадження реформи шкільного харчування

  • 7085
Сергій Шкарлет: Держава та місцеві органи виділяють ресурси для впровадження реформи шкільного харчування

Впровадження нового шкільного меню та реформи харчування – це ті основи нової української школи, які мають бути впроваджені задля здорової в майбутньому.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Здорова Україна».

«Основні проблеми, якими опікується МОН – перш за все, брак коштів. Їх завжди не вистачає, але другий рік поспіль держава разом із місцевими органами виділяє необхідні ресурси для впровадження реформи шкільного харчування і виховання тієї системи корисних звичок, які потім формуватимуть наше здорове суспільство. Це наші донори, наші колеги, наші партнери, це й комунікаційна кампанія», – зазначив міністр.

Він повідомив, що наразі МОН зосередилося на двох питаннях – модернізації харчоблоків і підвищення фахової спроможності всіх причетних до реформи шкільного харчування.

«Це управлінці, директори, місцеві органи, засновники і, насамперед, кухарі. Не буде якісного продукту в людини, яка не робить це якісно», – підкреслив Шкарлет.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy