Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Сергій Козир: Конкурентоздатність громад – у малому та середньому підприємництві

  • 5883
Сергій Козир: Конкурентоздатність громад – у малому та середньому підприємництві

Мале та середнє підприємництво є джерелом сили та запорукою конкурентоздатності будь-якої громади.

Про це заявив очільник Херсонської ОДА, кандидат на довибори до парламенту по 184-му округу від «Слуги Народу» Сергій Козир, презентуючи локальну стратегію ефективного розвитку підприємництва та економічного розвитку громад кластерного типу під час Форуму представників місцевих громад у Новій Каховці.

За його словами, стратегія передбачає кластерний підхід моделювання бізнесу. Тобто розвиток громад базуватиметься на специфіці конкретного регіону. Наприклад, якщо регіон аграрний – то тут будуть розвивати аграрні та переробні заводи, а якщо машинобудівний – то це буде розвиток машинобудівних підприємств.

«Підприємницький, фермерський та промисловий актив громади здатний своєю наполегливістю досягти економічного прориву. Достаток у родинах створюють сучасні підприємницькі ідеї, технології крафтового виробництва, енергія та ініціатива того, хто може та хоче працювати. Наша модель допомагає втілити такі ідеї, підтримати їх з боку держави та місцевого самоврядування», – наголосив Сергій Козир.

Стратегія передбачає 5 головних пріоритетів: агропромисловий комплекс, дрібнотоварне виробництво і переробка, туризм, логістика, сфера послуг.

Безпосередньо в запровадженні стратегії планується 10 кроків розвитку.

«Серед них розвиток транспортної інфраструктури та дорожньої мережі, захист і підтримка місцевого дрібнотоварного виробника сільгосппродукції, державна підтримка виробників у переробних галузях, розвиток сільгосподарської та допоміжної кооперації, забезпечення в безпосередній близькості від виробників великих логістичних центрів для збереження та продажу продукції, підтримка виробництва крафтової продукції з гарантією розміщення в національних торговельних мережах, лобіювання інтересів місцевого виробника на регіональному рівні», — розповів Сергій Козир.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy