Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Сергій Колебошин розповів, чи скасують навчання у школах з 1 вересня

  • 10385
Сергій Колебошин розповів, чи скасують навчання у школах з 1 вересня

З 1 вересня навчання у школах відбуватиметься у звичному режимі. Про скасування освітнього процесу не йдеться, до того ж рівень показників епідеміологічної небезпеки дозволяє.

Про це повідомив заступник голови Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Колебошин.

«Розпочинаємо навчання впевнено, в очному форматі. Навіть в разі запровадження карантину, чергової хвилі захворюваності, ніхто навчальний процес не скасує. Ми повернемось до вже перевіреного формату – онлайн-навчання. Ані на секунду не припинялась робота над підготовкою Всеукраїнської школи онлайн, над перепідготовкою вчителів. До того ж у всіх областях триває процес закупівлі технічних засобів (ноутбуків) для вчителів, щоб дати їм можливість в разі потреби проводити навчальний процес дистанційно. Також багато громад закуповують ноутбуки для багатодітних, малозабезпечених родин. Усе це відбувається в межах 1 млрд грн ковідної субвенції», – розповів народний депутат.

За його словами, дотримання санітарних норм та рекомендацій під час навчання зберігаються. Власне зараз немає жодної проблеми із забезпеченням закладів усіма необхідними засобами, додає Сергій Колебошин. Спеціальних довідок перед тим, як йти до школи, від учнів та батьків не вимагатимуть.

Стосовно вакцинації вчителів, то є рекомендації МОЗу, за якими не менше 80% педагогічного складу освітнього закладу має бути вакциновано. За цих умов школи будуть осередками безпечного навчання. Водночас, зауважив заступник голови профільного комітету, ніхто не заборонятиме вчителям виходити на роботу без вакцинації. Кожен сам несе відповідальність за свої дії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy