Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Сергій Бабак: ЗНО ніхто не скасовував - воно проходитиме за спецпроцедурою

  • 1040
Сергій Бабак: ЗНО ніхто не скасовував - воно проходитиме за спецпроцедурою

У нинішніх умовах воєнного стану неможливо фізично провести ЗНО відповідно до норм чинного Закону України «Про вищу освіту». Саме тому воно проходитиме за спеціальною процедурою.

Про це сказав голова комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак під час онлайн-брифінгу щодо вступної кампанії в 2022 році.

Він нагадав, що парламент ухвалив законопроєкт №7132, який не передбачає скасування ЗНО.

«Ми просто дали право уряду визначати спеціальну процедуру вступу в цьому році. Нагадаю, чинна стаття 45 Закону України про вищу освіту чітко прописує, що таке ЗНО, як складається, як формується рейтинговий бал і як він застосовується. Річ у тім, що в нинішніх умовах ми, а ні технічно а ні з точки зору безпекових умов, не можемо фізично провести ЗНО відповідно до цих норм. Тому право визначати спеціальну процедуру ми вирішили передати уряду. Бо він оперативніше може ухвалювати рішення і змінювати ситуацію в порівнянні з Верховною Радою», – пояснив Сергій Бабак.

За його словами, ЗНО залишається, але проводитиметься в іншому вигляді: замість декількох предметів – буде один національний мультидисциплінарний тест, який включатиме 3 дисципліни.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy