Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Сергій Бабак: Завдання системи дошкільного розвитку – зробити дітей щасливими

  • 10255
Сергій Бабак: Завдання системи дошкільного розвитку – зробити дітей щасливими

Покращити якість освіти та зробити дітей щасливими – це пріоритетне завдання профільного комітету Верховної Ради. Саме тому за його ініціативи у Києві проводять Всеукраїнський тиждень дошкілля «Дошкільна освіта України 30», де представники галузі обговорюють шляхи розвитку системи дошкільної освіти в Україні.

«Настав час розробити конкретні кроки для вдосконалення системи раннього розвитку і надати дітям не лише якісну освіту, але й створити всі необхідні умови для перебування дітей у дошкільних закладах. І для цього ми зібрали вихователів, директорів закладів – усіх дотичних до сфери», – сказав голова Комітету з питань освіти та науки Сергій Бабак під час форуму «Дошкільна освіта України 30».

Він зауважив, що, на жаль, державний бюджет не має стосунку до дошкільної освіти, вона тримається на місцевих бюджетах. І депутати не можуть прямо впливати на бюджет, але можуть впливати на зміст, створити необхідні умови на законодавчому рівні.

«Нам важливо правильно стимулювати ранній розвиток дитини. Тобто до школи її треба підготувати і водночас робити це так, щоб діти були щасливими в дошкільних закладах, де вони проводять велику частину перших років свого життя. Там має бути нормальний сучасний простір, нормальні умови перебування діток. І ми над цим будемо працювати», – пояснив Сергій Бабак.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy