Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Сергій Бабак: українські студенти самостійно обиратимуть предмети та тривалість навчання

  • 116
Сергій Бабак: українські студенти самостійно обиратимуть предмети та тривалість навчання

Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 10177 про запровадження індивідуальних освітніх траєкторій. За відповідне рішення у другому читанні проголосувало 306 народних депутатів. Про це повідомив народний депутат «Слуги Народу», голова Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

За його словами, мета законопроєкту – надати студентам більше можливостей і свободи в управлінні своїм навчанням: формувати освітню траєкторію, регулювати темп і тривалість навчання, а також, за потреби, змінювати спеціальність після року чи півтора навчання.

«Наприклад, студент ще не визначився з конкретною спеціальністю, тому вступає на міждисциплінарну програму «Соціальні науки». У її межах є кілька спеціальностей: соціологія, соціальна робота та політологія. Після року-півтора студент вирішує, що йому ближча політологія, вибирає цю спеціальність і продовжує цілеспрямовано її вивчати. Ті, хто від початку визначилися зі спеціальністю, зможуть і надалі вступати одразу на неї», – пояснив Сергій Бабак.

Також, зазначив народний депутат, студенти-контрактники самостійно визначатимуть тривалість навчання в університеті.

«Студент зможе пройти 4-річну бакалаврську програму за три роки або навпаки – поєднати навчання з роботою і завершити за 6–8 років. Адаптуємо українську освіту до європейських стандартів. У топових ЗВО Європи студенти навчаються саме за такою системою», – резюмував Сергій Бабак.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy