Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Середня зарплата лікаря буде понад 22,5 тис. грн – Михайло Радуцький про держбюджет на 2022 рік

  • 7134
Середня зарплата лікаря буде понад 22,5 тис. грн – Михайло Радуцький про держбюджет на 2022 рік

Безпрецедентне за всю історію України підняття видатків на систему охорони здоров’я дозволить виконати завдання Президента зі збільшення зарплат медикам та встановлення справедливої ціни на пакет медичних послуг НЗУ.

Про це заявив голова Комітету ВРУ з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький, коментуючи проєкт державного бюджету на 2022 рік, який сьогодні затвердив Кабінет Міністрів.

На медичну галузь у ньому передбачено 193 млрд грн – це на 31 млрд більше, ніж цього року, та втричі більше, ніж передбачав бюджет 2019 року.

«Ми постійно боролись за збільшення фінансування медицини і вдячні Президенту та уряду за нечуване за всю історію України підняття видатків на систему охорони здоров’я. Порівняно з минулим роком – плюс 34 млрд грн тільки на пакети медичних гарантій. Це дозволить виконати завдання Президента з підняття зарплат медикам та встановлення справедливої ціни на пакет медичних послуг НЗУ. Середня зарплата лікаря буде вищою за 22,5 тис. грн, мінімальна ж становитиме 20 тис. грн», – повідомив Михайло Радуцький.

Втім, зазначив депутат, видатки на медицину мають бути ще вищими.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy