Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Сенат США підтримав законопроєкт «Про партнерство з Україною у сфері безпеки»

  • 5473
Сенат США підтримав законопроєкт «Про партнерство з Україною у сфері безпеки»

Комітет із закордонних справ Сенату США звершив слухання та одностайно ухвалив двопартійний проєкт закону «Про партнерство з Україною у сфері безпеки» (Ukraine Security Partnership Act).
Документ, який ще має ухвалити Конгрес США, передбачає збільшення щорічної військової допомоги до 300 млн доларів, включаючи надання летальної зброї.

«Ми вдячні голові комітету Роберту Менендесу, члену комітету Джеймсу Рішу та іншим членам комітету за підтримку України в її боротьбі за свободу в умовах російської агресії. Коли російські війська стягуються до наших кордонів, рішення Сенату є потужним сигналом безсумнівної підтримки з боку США», – заявив голова парламентської фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія.

Нагадаємо, раніше Давид Арахамія провів низку онлайн-зустрічей із членами Конгресу США. Зокрема, обговорив політичну та військову співпрацю України та США з конгресменом від Демократичної партії Адамом Смітом, який очолює комітет Палати представників США зі збройних сил.

У розмові з представниками Демократичної партії Девідом Прайсом і Стівом Коеном, а також представником Республіканської партії Дагом Ламборном сторони обмінялися позиціями щодо посилення санкцій проти Росії. А під час спілкування з Метом Картрайтом, членом Групи дружби з Україною та комітету з питань асигнувань, Давид Арахамія акцентував увагу на загрозах через розповсюдження COVID-19 в наших державах.

Сторони домовилися регулярно проводити такі зустрічі, що сприятиме створенню єдиного двопартійного фронту підтримки України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy