Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Санкції, кібербезпека і аудит держвласності – головні рішення РНБО

  • 5278
Санкції, кібербезпека і аудит держвласності – головні рішення РНБО

Запровадження санкцій проти осіб, які створювали загрозу для національної безпеки України, створення ефективної системи протидії кіберзагрозам і аудит держвласності біля Києва.

Такими були головні рішення сьогоднішнього засідання Ради національної безпеки та оборони.

Перше, санкції стосуватимуться понад 500 так званих злодіїв у законі та кримінальних авторитетів. Більшість із них знаходиться зараз не в Україні. Але жоден більше не зможе поширювати свою деструктивну діяльність на українську територію.

Рішення дуже важливе, адже організована злочинність – це мережі, які використовуються спецслужбами Росії. Подібна діяльність шкодить не лише економіці, це робота проти держави взагалі, включно диверсії і контрабанду зброї.

Також розглянули питання про кібербезпеку України. Держава створює ефективну систему протидії кіберзагрозам і захисту як державних структур, так і комерційного сектору від кіберпосягань.

Окрім того, РНБО розглянула питання про те, як розпоряджалася минула влада державною власністю у Пущі-Водиці та Кончі-Заспі. Вирішили провести повний аудит, кому і на яких умовах дісталися будинки на цих землях.

Йдеться про десятки осіб – від Піскуна до Богатирьової, від колишніх міністрів та віцепрем’єрів (наприклад, Геннадія Зубка) до керівника одного з департаментів компанії «Богдан», що пов’язана з експрезидентом. Усі ці люди не мають права користуватися державною власністю на якихось «пільгових» умовах або навіть привласнювати собі державне майно.

Буде проведена повна перевірка усіх рішень, за якими вони отримали у користування за символічну плату будинки та землю.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy