Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Руслан Стефанчук жорстко відповів віцеспікеру Держдуми: Займіться своєю країною і дайте своїм громадянам шанс на виживання

  • 8147
Руслан Стефанчук жорстко відповів віцеспікеру Держдуми: Займіться своєю країною і дайте своїм громадянам шанс на виживання

Перший віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук відповів на закиди віцеспікера Держдуми
щодо святкування Дня нашої незалежності, де назвав Київ російським містом та пообіцяв незабаром захопити його. Український політик порадив зайнятися своєю країною, її майбутнім і дати можливість російським містам і своїм громадянам гідно жити.

По-перше, звернув увагу Руслан Стефанчук, Київ як місто був заснований 482 року. І саме із цією датою у своєму Указі «Про День Української Державності» Президент України Володимир Зеленський пов’язує початок виникнення української державності.

«Тому за допомогою нескладних математичних вирахувань пан віцеспікер може зрозуміти, що сьогодні Україні як державі щонайменше 1539 років. Це робить нас однією із найстарших держав на Європейському континенті», – зауважив перший віцеспікер.

Він нагадав про державотворчі події України, як то 852 рік – писемна згадка про Київську княжу державу в «Повісті минулих літ» чи то 979 рік – початок правління Київського князя Володимира Великого, який спромігся розбудувати Київську Русь та зробити з неї одну з найпотужніших країн Європи, чи то 1648 рік – заснування Української козацької держави «Військо Запорозьке», або 1710 рік – Конституція Пилипа Орлика.

«І лишень у 1721 році на територіальній мапі світу з’явилася назва держави Росія, яку Петро І нахабно сплагіатив (ба краще сказати в традиціях російських правителів – “анексував”) у нашої Київської Руси. Тому український Київ радше є руським містом, оскільки є одвічною столицею Київської Руси – України, але ніяк не “русским городом”. Як і Україна в цілому є єдиним та правонаступним спадкоємцем Київської Руси, а не “молодшим братом” Росії, як ви всі любите себе цим тішити», – зауважив український віцеспікер.

По-друге, наголосив Руслан Стефанчук, перед тим як намагатися плекати вологі мрії щодо захоплення Києва, просив би спочатку захопити Саранськ, Тамбов, Саратов, Бєлгород, Перм, Іваново, Брянськ, Ростов-на-Дону, Вороніж, Челябінськ та інші міста сучасної Росії, що визнані офіційно найзанедбанішими та бідними.

«Дайте шанс мешканцям цих міст на виживання, адже, відповідно до Женевської конвенції 1949 року, окупант повинен принаймні годувати, лікувати та доглядати окуповане населення. Дайте можливість своїм російським містам і своїм громадянам гідно жити», – сказав він.

Наостанок Руслан Стефанчук попросив російського віцеспікера зайнятися своєю країною, своїм народом, своїм майбутнім.

«А ми святкуватимемо наші свята, будуватимемо нашу країну, боронитимемо нашу незалежність, суверенітет і територіальну цілісність. Слава Україні!» – підсумував перший віцеспікер Верховної Ради.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy