Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Руслан Стефанчук: Які важливі рішення були ухвалені за президентства Володимира Зеленського

  • 1830
Руслан Стефанчук: Які важливі рішення були ухвалені за президентства Володимира Зеленського

Скасувати депутатську недоторканність, реально боротись із російськими колаборантами, розпочати «Велике будівництво» країни, диджиталізація тощо.

Саме за каденції Володимира Зеленського в Україні були ухвалені рішення, на які країна чекала роками.

Про це сказав Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, коментуючи третю річницю інавгурації Володимира Зеленського як шостого президента України.

«За ініціативи Володимира Зеленського та за його безпосередньої участі вперше в історії України відбулися події й були ухвалені рішення, які були потрібні суспільству, але відкладалися роками й десятиліттями», — наголосив він.

Серед важливих рішень, Руслан Стефанчук назвав наступні:
— скасовано депутатську недоторканність та подолано кнопкодавство в парламенті;
— уперше в історії країни прийнятий закон про боротьбу з олігархією, яким визначається поняття «олігарх» і вводяться обмеження на контакти з олігархами для політиків і державних посадовців;
— верше з початку російської агресії на Донбасі було завдано удару по російським колаборантам і російській пропагандистській машині в Україні — відключені канали Медведчука, конфісковано майно Медведчука і його дружини, а сам Медведчук перебуває під слідством;
— Рада національної безпеки й оборони перетворилася на орган, який дійсно опікується безпекою країни, застосовуючи зокрема й санкційні інструменти до осіб і компаній, які загрожують безпеці.
Також Голова Парламенту наголосив на важливості здійснення першої в історії країни програми модернізації транспортних сполучень. Так, у межах «Великого будівництва» побудовано та відремонтовано 13 тисяч кілометрів доріг, 500 обʼєктів соціальної інфраструктури, 560 мостів.

Відбулись важливі зміни й в обороні. Зокрема, видатки на неї реально перевищили 5 % ВВП, було здійснено реформу Укроборонпрому.

«Також не можу не згадати про те, що парламент підтримав відкриття ринку землі, почалося системне реформування земельних відносин. Запроваджено цивілізовані ринки грального бізнесу, бурштину, спирту. Запроваджено прозору процедуру проведення національних референдумів. Запроваджено кредити для малого й середнього бізнесу за ставкою нижче 10 %», — додав політик.

І наостанок, нагадав Руслан Стефанчук, за Володимира Зеленського розпочалась революція в цифровізації державних послуг, яка вивела Україну на перше місце у світі за рівнем державних електронних сервісів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy