Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Руслан Стефанчук: Видатки на оборону - основна складова Держбюджету-2023

  • 223
Руслан Стефанчук: Видатки на оборону - основна складова Держбюджету-2023

Держбюджет-2023 – це бюджет воєнного стану, а основною його складовою є видатки на оборону, ЗСУ та інші потреби сил оборони України.

Про це в інтерв’ю Українському радіо сказав Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.

«Для нас дуже важливо, щоб ці видатки були реальні й кореспондували надходження до бюджету. Інша велика частина бюджету ґрунтується на тих запозиченнях, які Україна отримує від партнерів. Саме тут включається українська дипломатія. Багато вже вдалося отримати, ми ведемо переговори на рівні ЄС та США, на рівні фінансових інституцій. Ми консультувалися у співпраці з МВФ, ЄБРР, тобто є загальна підтримка України і вона шалена», – зауважив він.

Також спікер наголосив на тому, що важливо ухвалювати бюджет вчасно, збалансовано, з урахуванням запланованих надходжень і видатків.

«Цьогоріч ми ухвалили бюджет найшвидше за всю історію незалежної України, причому найбільш консолідовано ― 295 народних депутатів проголосували за цей бюджет, це майже конституційна більшість. Це означає, що депутатський корпус дуже добре усвідомлює усі перспективи та можливі загрози, пов’язані з неприйняттям державного бюджету», – зазначив спікер парламенту.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy