Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Руслан Стефанчук: Україна є форпостом світового цивілізаційного вибору

  • 10244
Руслан Стефанчук: Україна є форпостом світового цивілізаційного вибору

Сьогодні настав час усвідомити, що Україна є форпостом не тільки європейських цінностей, але й світового цивілізаційного вибору в цілому.

Про це заявив голова парламенту Руслан Стефанчук під час відкриття 7 сесії Верховної Ради 9 скликання.

«Ми перебуваємо на зламі історичних подій. Тому від усвідомлення відповідальності кожного з нас, прагнення боротися за ідеали, за незалежну Україну, та від відданості своєму народові залежить багато. Ми постали перед новими, невідомими раніше викликами, тому повинні напрацьовувати відповідні рішення спільно, у цьому залі. Але ми точно йдемо вперед», – переконаний він.

За словами Руслана Стефанчука, попри те, що РФ своєю агресією хоче перешкодити нашим планам, ми впевнені у своїй єдності, згуртованості, ідентичності та незворотному виборі українського народу щодо власної державності та європейського курсу.

«Ми нікому не дамо ставити під сумнів наш суверенітет, територіальну цілісність та право вибору напрямів свого розвитку», – наголосив він.

Саме тому, зауважив голова парламенту, і Президент України, і Верховна Рада, і уряд, і органи місцевого самоврядування – усі разом працюють задля внутрішнього розвитку України та посилюють міжнародну співпрацю у протистоянні російській агресії.

Зараз потрібно продовжувати розвивати парламентську дипломатію, дбати про наші стратегічні партнерства, створювати нові міжпарламентські союзи на підтримку України побудовою глибинної демократичної держави в Україні, підсумував Руслан Стефанчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy