Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Руслан Стефанчук: Сподіваємося 24 червня Україна отримає статус кандидата до членства в ЄС

  • 704
Руслан Стефанчук: Сподіваємося 24 червня Україна отримає статус кандидата до членства в ЄС

Спікер парламенту Руслан Стефанчук вирушив до Європи, щоб переконати колег з країни-скептиків української євроінтеграції, що Україна готова до статусу кандидата та членства у ЄС. Про це він заявив під час телемарафону єдиних новин.

«Штаб, який займається питанням просування України у напрямку європейської інтеграції і який очолює Президент, визначив країни-скептики. Зараз у мене триває велика європейська поїздка цими країнами, першою стала Німеччина. Вдалося провести майже 20 зустрічей, і як мінімум крига скресла», – сказав Стефанчук.

Він пояснив, що підтримка Німеччини є визначальною, тому що вона є лідером ЄС.

«Після Німеччини будуть зустрічі в Парижі, Страсбурзі, потім з колегами з Нідерландів, з бельгійцями та австрійцями. Всі ці країни мають скептичне бачення української євроінтеграції. До всіх них у мене одне питання – назвіть ще одну країну, де підтримка вступу до ЄС є 91%. Тож ми сподіваємося, що 24 червня ми отримаємо «так» стосовно статусу кандидата у члени ЄС», – заявив спікер парламенту.

За його словами, окрім євроінтеграції він обговорює з європейськими колегами ще низку питань.

«Обговорюємо військову підтримку, для нас важливо новітнє озброєння, а не передача пострадянської застарілої техніки. Говоримо про санкційний тиск, він має бути чіткий та зрозумілий, а не розтягнутий у часі. А також про питання післявоєнної розбудови України, я запрошував європейських колег взяти відповідальність за різні регіони нашої країни», – сказав Стефанчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy