Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Руслан Стефанчук розповів, як парламент підтримує бізнес в Україні

  • 627
Руслан Стефанчук розповів, як парламент підтримує бізнес в Україні

Від початку воєнної агресії Верховна Рада розглянула від 20 до 30 законодавчих актів, якими передбачила певну допомогу українському бізнесу.

Про це розповів Голова парламенту Руслан Стефанчук у телемарафоні UAразом.

«Ми розуміємо, що бізнес — це кровоносна система економіки України. Ми об’єднані, як ніколи — і народ, і влада. Наша спільна справа — перемогти», — зазначив він.

Зокрема, йдеться про зменшення податкового тиску і поліпшення податкових правил на період воєнного часу, зупинення перебігу строків, контроль за дотриманням яких покладено на податкові органи, призупинення перевірок.

«Також встановлено диференційовану ставку рентної плати за видобування природного газу та збільшено розмір ставки акцизного податку на рідини, що використовуються в електронних сигаретах, для наповнення бюджету», – сказав спікер.

Окрім того, народні депутати знизили ставку ПДВ до 7% для операцій з постачання та ввезення на митну територію України бензинів, важких дистилятів та скрапленого газу. Зокрема, введена нульова ставка на нафтопродукти, щоби не зростали ціни на АЗС у цей період.

«Верховна Рада України ухвалює багато законодавчих актів, які спрощують життя кожному пересічному підприємцю задля роботи бізнесу в Україні», — наголосив Руслан Стефанчук.

За його словами, парламентарії також пропрацювали питання спрощення умов ведення бізнесу для ФОПів. Тепер ФОПи 3-ї групи мають право перейти на особливий режим оподаткування і сплачувати ставку єдиного податку — 2% (замість 5%), а ФОПи 1-ї та 2-ї груп мають право не сплачувати єдиний податок.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy