Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Руслан Стефанчук: Російські бомби не так містично далекі від США, як більшість думає

  • 1544
Руслан Стефанчук: Російські бомби не так містично далекі від США, як більшість думає

Фактично зараз Україна прикриває східний фланг НАТО. Якщо Росії дозволити досягти успіху в Україні, вона почне атакувати інші європейські країни.

Про це сказав голова Верховної Ради Руслан Стефанчук в інтерв’ю телеканалу Fox News.

Російські чиновники вже говорять про свої плани щодо знищення Польщі, країн Балтії після України. Опитування демонструють, що більшість населення росії підтримують подальші агресивні дії країни.

«Місто Львів, яке знаходиться менш ніж за 100 миль від того місця, де Президент США вчора виступав зі своєю промовою, у цей же час було жорстоко атаковане російськими ракетами. Це означає, що російські бомби не так містично далекі від США, як це можна собі уявити. Такими цинічними діями Путін кинув виклик Америці та американцям», — наголосив Руслан Стефанчук.

Голова Парламенту подякував уряду США за його солідарність з українським народом і практичну підтримку, яку він нам надає в цей критичний час. І за безпрецедентні санкції, які США та їх союзники й партнери вже запровадили проти Росії, значно зашкодивши її економіці. Також за техніку, яку надсилають Україні, яка допомагає нашій армії знищувати російські війська.

«Але ми не можемо припинити вживати заходів, щоби змусити Росію зупинити цю жорстоку війну проти України», — сказав Руслан Стефанчук.

За його словами, усі російські банки необхідно відключити від SWIFT, потрібно закрити всі лазівки для обходу санкцій.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy