Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Руслан Стефанчук про головні закони цього тижня

  • 5818
Руслан Стефанчук про головні закони цього тижня

Ухвалити проєкт Державного бюджету на 2022 рік, антиолігархічний законопроєкт №5600, а також зміни до кошторису на цей рік – це ті фундаментальні ініціативи, що парламент має підтримати цього пленарного тижня.

Про це сказав Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук на брифінгу.

«Фундаментальних питань декілька. Насамперед, це голосування та ухвалення ресурсного законопроєкту №5600, що має надати орієнтовно 15 млрд грн до скарбниці України. Також ухвалення Державного бюджету на 2022 рік – ми очікуємо представлення в залі засідань кінцевого варіанту документу від уряду. І ще два важливих законопроєкти стосовно змін до Державного бюджету на 2021 рік», – розповів він.

Окрім того, депутати розглянуть низку інших важливих ініціатив. Серед них – надзвичайно важливий законопроєкт №4626, що передбачає створення Служби військового капеланства та законодавчо закріпить статус військових капеланів як військовослужбовців.

Руслан Стефанчук сподівається, що парламент вирішить питання, пов’язане з запуском великої реформи в сфері ІТ-технологій – ухвалить в другому читанні законопроєкт №5376 про Дія Сіті (стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні).

Спікер парламенту звернув увагу на те, що у середу, 1 грудня, до 30-річчя з Дня всеукраїнського референдуму, де понад 90% українців підтримали Акт проголошення Незалежності, Президент України звернеться з посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України.

А в п’ятницю під час Години запитань до уряду депутати заслухають міністра оборони Олексія Резнікова, де він розкаже про готовність країни в сфері обороноздатності.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy