Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Руслан Стефанчук пообіцяв ухвалити зміни до Конституції в частині децентралізації

  • 9412
Руслан Стефанчук пообіцяв ухвалити зміни до Конституції в частині децентралізації

Парламент готовий активно працювати, щоб забезпечити баланс основних інтересів – громадянина, громад, держави. Для цього потрібно ухвалити проєкт змін до Конституції у частині децентралізації влади.

Про це наголосив спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук на засіданні до Дня місцевого самоврядування.

«Основне для нас зараз – проєкт змін до Конституції у частині децентралізації влади. Цей документ змінить засади правотворчої роботи місцевого самоврядування. Також важливий законопроєкт про правотворчу діяльність, ухвалений Верховною Радою у першому читанні. Він дає можливість органам місцевого самоврядування забезпечити єдині правила обігу та затвердження правових актів», – сказав він і закликав всіх долучитися до обговорення цих проєктів.

Руслан Стефанчук зауважив, що парламент готовий до діалогу, йому важливо отримувати зворотний зв’язок з приводу законопроєктів, що ухвалюються.

«Ми маємо розуміти, чи досягаємо ми мети, чи щось треба виправити. Як це було за відкриття ринку землі, за ухвалення законопроєкту про національний спротив, що відводить місцевому самоврядуванню важливу роль у підготовці громадян. Переконаний, разом ми збудуємо демократичну незалежну державу», – підсумував Голова Верховної Ради.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy