Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Руслан Стефанчук підпише закон проти олігархів після проходження всіх процедур

  • 10414
Руслан Стефанчук підпише закон проти олігархів після проходження всіх процедур

Заяви про те, що закон проти олігархів має бути підписаний тим очільником Верховної Ради, при якому він ухвалювався, не відповідають дійсності. Жодна стаття Регламенту і Конституції України не передбачає такий порядок дій.

Про це повідомив новий Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук під час брифінгу у Верховній Раді.

Він зауважив, що за цією логікою, якщо щось траплятиметься з головою парламенту, то закони не будуть підписані взагалі.

«У нас взагалі проблема комплексна – у парламенті є ухвалені закони і не підписані головою. Це неприпустима річ. Воля однієї посадової особи не може перекреслити волю 226 народних депутатів, які рівні в правах в цій залі», – переконаний Руслан Стефанчук.

Спікер парламенту зазначив, що завтра насамперед депутати розглядатимуть питання про обрання першого заступника спікера парламенту. А вже потім перейдуть до скасування так званих блокуючих 12 постанов по антиолігархічному закону.

«Після їхнього розгляду комітет готуватиме ці законопроєкти на підпіс. Коли я побачу текст, який прийде, тоді і буде рішення, як діяти далі. У нас два варіанти: документ буде підписаний Головою Верховної Ради і скерований Президенту. Якщо знайдемо суперечності, то 131 стаття Регламенту дає можливість доопрацювати законопроєкт. Він не буде переголосовуватися, голосуватиметься лише одна неузгодженість. І далі документ спрямовують на підпис Президенту», – пояснив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy