Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Руслан Стефанчук підбив підсумки роботи Верховної Ради: що вдалось ухвалити

  • 10809
Руслан Стефанчук підбив підсумки роботи Верховної Ради: що вдалось ухвалити

Своєчасне ухвалення проєкту Державного бюджету, локалізація і підтримка вітчизняного виробника, розвиток індустріальних парків, розвантаження судів і підтримка військових – це далеко не повний перелік важливих рішень Верховної Ради цього року.

Як зазначив спікер під час підсумкового брифінгу в парламенті, цей рік був успішний, і народним депутатам багато що вдалось зробити в контексті законодавчої діяльності.

Насамперед, зауважив він, вперше в історії парламент по повній процедурі провів ухвалення державного бюджету і зробив це своєчасно, а не «під ялинку».

«Це бюджет розвитку, наповненості, де чітко визначені наші пріоритети – вчителі, військові, медики. Це децентралізація, діджиталізація, деолігархізація – це розвиток України», – наголосив спікер.
Руслан Стефанчук зазначив і про те, що вдалось підтримати великий економічний блок, зокрема локалізацію.

«Ми довго говорили про те, наскільки важливо підтримувати українського виробника. Вчора ми проголосували законопроєкт, відповідно до якого кожен український виробник матиме свою частинку, робочі місця в тих економічних процесах, що відбуваються в Україні», – пояснив він.

Верховна Рада цього тижня допомогла розвитку індустріальних парків. Проголосовано документ, який передбачає митні та податкові пільги, додав Руслан Стефанчук: «Індустріальні парки не мають жодних перешкод для роботи в Україні».

Окрім того, вперше за 30 років проголосовано важливе рішення про адміністративну процедуру, яка дозволить налагодити нормальну комунікацію між людиною і державою.
«20 років всі говорили про необхідність розвантажити наші суди та знайти альтернативні способи вирішення спорів – медіацію. Тепер можна звернутись не до суду, а до медіатора, який вирішить ваше питання шляхом балансу інтересів і домовленості», – зазначив спікер парламенту.

Серед важливих рішень, які вдалось ухвалити і закон про капеланство, який допоможе українським військовим.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy