Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Руслан Стефанчук: Перемога – це повернення до українських кордонів 1991 року

  • 1304
Руслан Стефанчук: Перемога – це повернення до українських кордонів 1991 року

Повною перемогою України можна вважати вихід на державні кордони на момент проголошення Незалежності у 1991 році включно з тимчасово окупованими територіями на сході та Кримом. Про це заявив спікер парламенту Руслан Стефанчук в інтерв’ю Укрінформ.

«Перемога – це Україна в межах своїх кордонів станом на 24 серпня 1991 року. Це саме ті кордони, в яких вона визнана незалежною державою Організацією Об’єднаних Націй. Це – повернення всіх українців додому. Це – жорсткі репарації для України від російської федерації. Вона повинна відновити все, що зруйнувала в Україні: кожен місток, кожну квартиру. Це все має бути відновлено коштом росії», – сказав спікер.

За його словами, на міжнародному рівні триває співпраця з Міжнародним кримінальним судом, щоб довести злочини росії, зокрема й геноцид українського народу.

Водночас тривають підрахунки збитків через військову агресію рф. Парламент вже ухвалив багато звернень до інших країн про виплати репарацій з арештованого російського майна.

«Будемо і надалі вимагати, щоб із цього майна було покрито збитки, завдані Україні російською федерацією», – заявив Стефанчук.

Він наголосив, що навіть коли росія відмовиться від виплат, майно рф на території України арештують та продадуть, а кошти направлять на відбудову країни.

«Увесь цивілізований світ готовий сьогодні сприяти Україні у відбудові. У розмовах із міжнародними колегами продукую ідею, запропоновану Президентом України Володимиром Зеленським, щоб кожен постраждалий регіон відбудовувався під егідою конкретної держави», – підсумував Стефанчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy