Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Руслан Стефанчук: Парламент ухвалив 20 законів для подолання коронакризи

  • 1408
Руслан Стефанчук: Парламент ухвалив 20 законів для подолання коронакризи

Із 20 законів, спрямованих на подолання коронакризи, 13 ухвалені конституційною більшістю та максимально оперативно. Про це перший заступник Голови ВРУ заявив на Всеукраїнському форумі «Коронавірус: Виклики та відповіді».

За словами Стефанчука, перший випадок коронавірусу в Україні був діагностований 3 березня 2020 року. А вже 17 березня Верховна Рада ухвалила законодавчі акти про комплекс заходів для подолання коронакризи.

«Наскільки швидко ми реагуємо? Найшвидше проходження законодавчого акта від проєкту до закону – це місяць. З 20 законодавчих актів 12 були ухвалені у режимі «вчора внесли, сьогодні прийняли», – свідчить Стефанчук.

Віцеспікер зазначив, що в умовах коронакризи діяльність парламенту спрямована на чотири основні блоки: протидія пандемії, боротьба з коронакризою, захист медиків та допомога економіці.

«Я вважаю, що парламент з цим впорався», – підсумував Стефанчук.

Нагадаємо, у Києві відбувається триденний форум «Коронавірус: виклики та відповіді», перший із низки Всеукраїнських форумів «Україна 30».

Методи протидії поширенню COVID-19 обговорюють представники Офісу Президента, уряду, Верховної Ради, а також міжнародні експерти, представники урядів провідних держав, ВООЗ, ЮНІСЕФ та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Головне завдання Форуму визначити стратегію та план дій щодо вакцинації на 2021 рік, налагодити міжнародну співпрацю та партнерство з ЄС у боротьбі з коронавірусом, забезпечити більший доступ українців до коректної інформації щодо вакцинування й протидіяти дезінформації та фейкам.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy